Srpen 2016

Tipy na snídaně - BACK TO SCHOOL

31. srpna 2016 v 12:20
Ahoj, napřed bych se vám chtěla omluvit za dlouhodobou neaktivitu, ale byla jsem na táboře a následně na chatě kde neni wi-fi, takže jsem neměla ani jak něco přidat, ale už jsem zpět a máme tu nový článek, kde se s vámi chci podělit o moje tipy na snídaně.

1. ovocné variaceOvocné saláty:

Já tohle vždy vítám, protože salát si můžete udělat z jakéhokoli ovoce co doma máte a když večer máte čas tak si ho můžete udělat do patentní sklenice a dát do lednice a druhý den ráno si ho jen vzít z lednice.
Já teda jsem teda zastánce toho mačkat šťávu z pomeranče a tím zalít to nakrájené ovoce, ale znám i také kteří to zálevají pomerančovím džusem, záleží jen a pouze na vás co máte raději nebo co zrovna máte doma, ale nezapomeňte přidat pár kapek citronu, aby vám ovoce nezhnědlo.
Když budete sálát dělat ráno tak ho určitě budete mít hotovej do 15 min.

Ovocné smoothie:

U smoothie je to skoro stejné jako u salátu akorát to pokrájené ovoce zalijete pomerančovím džusem a nebo vymačkanou šťávou z pomerančů nebo mandarinek a vše to rozmixujete a potom vypijete.
Tohle máte hotové tak cca. do 10 min.


2. pečivo

Mně třeba samotné smoothie nebo salát stačí, ale když se mi to nechce dělat a nebo mám ještě hlad tak se vrhnu na hledání nějakého pečiva, ale věčinou najdu staré pečivo, ale super způsob jak ho oživit je ho jednoduše rozkrojit a strčit do toustovače a během chvilky ho máte skoro jako čerstvé. A čím si to potřete je už jen čistě na vás.3. teplé jídlo

Já osobně mám ráda oboje, ale nemusí to tak být u každého.

Vajíčka a šunka:

I tohle je poměrně lehké, prostě dáte na pánev opéct šunku nákrájenou na proužky, a k tomu rozklepnete vájíčko, potom si k tomu dáte buď chleba nebo nějaké jiné pečivo a máte hotovo.

Palačinky:

Asi všichni znáte těsto na palačinky- mouka,vejce,mléko, taky dáte na pánev a potom natřete tím co máte rádi a klidně si k tomu můžete dát trochu toho ovocného salátu.

Oba dva pokrmy máte hotové cca do 20 min.

Doufám, že jsem vám tímto článkem aspoň trochu poradila něco nového.
Mějte se hezky Smějící se

Stojí kamarádka, za to abychom se kůli ní trápily?!

10. srpna 2016 v 11:00
Ahoj všichni!!!!

Chtěla bych se s vámi podělit o nepříjemnou věc co se týká mojí bývalé kamarádky a díky ní jsem zjistila, že i když si s někým nerozumíte, tak je lepší se nějak rozumě domluvit a nebo se vydat svojí vlastní cestou bez té dané osoby(v mém případě kamarádky).

Ze začátku jsme si skvěle rozuměly, ale časem to mezi náma začalo "skřípat", kamarádce se začalo úspěšně dařit mně změnit tak aby ona byla spokojená a moje osoba pro ni byla s nadsázkou "hračka". Po škole jsem nemohla zůstat chvíli se spolužákama a povídat si s nimi, ale musela jsem jít s ní... a všude ji doprovázet.
Časem se se mnou přestávali všichni kamarádi co jsem měla bavit, protože se jim nelíbilo moje chování, které se líbilo jen jí a ona mě dál měnila...
Protože jsem se bála, že se se mnou nikdo nebude chtít bavit, tak jsem to dál snášela asi třičtvrtě roku...
Potom jsme se začaly čím dál víc hádat, protože já jsem se začala chovat jinak a ne podle jejích představ a mezi tím mi všechny kamarádky se kterými jsem se seznámila říkali, ať se s ní už
nebavím, že se zbytečně trápím a začala jsem to slýchat čím dál častěji, až jsem se začala bavit s nikým jiným, sice jsem s ní kůli tomu absolvovala několik hádek, ale asi za měsíc jsem se od ní na trvalo odtrhla a i když jsem asi dva měsíce neměla žádnou nejlepší kamarádku, tak jsem si potom našla několik super kamarádek se kterými se bavím do teť a mají mě rády takovou jaká jsem a jsem neskutečně ráda, že jsem to dokázala překonat.

Takže pokud tímto někdo z vás prochází,tak se nebojte se tomu postavit a najít si někoho jiného, kdo vás bude mít rád takovou jaká doopravdy jste a netrapte se s nikým s kým vám to nefunguje.
Přeju hodně štěstí!

Mějte se hezky :-D

girlandlife

Můj boj s akné

6. srpna 2016 v 11:00
Ahoj všichni!!!!!!

Dneska to bude trochu beauty článek o tom jak já bojuju s akné, co mi pomáhá a co naopak ne.

Nejlepší to bylo, když jsem se vrátila od moře, protože jsem se tam vůbec nelíčila a jen jsem si čistila obličej micelární vodou o které tu budu taky mluvit a samodřejmě mi nejvíce pomohla ta mořská voda.
Ale u moře nejsme celý rok, takže nám moc dlouho nepomůže, ale docela dost mi pomáhá micelární voda od biodermy z té "zelené" řady sebium a krém také od biodermy ze "zelené" řady sebium fluid, je to sice trochu dražší pleťová kosmetika, ale podle mého se do ní vyplatí investovat. No a potom mi pomáhá krém, který je na předpis od lékaře a ani nevím jak se jmenuje, takže tím vám asi moc nepomůžu. A občas si dávám různé masky od balei a sem tam si potřu obličej citronovou šťávou, to je spíš proti pihám, ale mne pomáha i na akné.

Jelikož mám akné i na hrudníku, tak jsem opět zkusila mnoho různých masek, ale nic mi nepomohlo, mne nejvíce vyhovoje používat ten samý krém a micelární vodu od biodermy jako na obličej, ale co mne opravdu překvapilo a hezky mi to ten hrudník vyčistilo byl pelling od dermacolu, tuším z té řady ritual, já jsem měla kokrétně melounový, ale je třeba i jahoda z rebarborou nebo třeba hroznové víno.

Doufám, že jsem vám tímhle článkem aspoň trochu poradila
Mějte se hezky a užívejte si zbytek prázdnin:-)

girlandlife

Měšťačka nebo vesničanka ?!

1. srpna 2016 v 11:00
Ahoj všichni!!!!!!

Dnesk tu máme článek o tom, jak někteří lidé vidí to, jestli jste vesničanka nebo měšťačka.

Já sama s tím mám svoje zkušenosti.

Podělím se s vámi o jednu mou zkušenost a pak vám napíšu svůj názor na tohle posuzování jestli jste měšťačka nebo vesničanka.

Moje bývalá BFF kamáradka mne pořád před všema pomlouvala kvůli tomu, že jsem z města a ona z vesnice, tím pádem, že ona je lepší... Všem to podávala tak aby si všichni mysleli, že jsem namyšlená měšťačka, která strašně vyvádí kvůli tomu, když se zašpiní třeba od hlíny, nebo když například zmokne. Ale už jim neříkala to, že máme chatu, kde jsem z části vyrůstala, obklopená psama, králíkama a kočkama, kde jsem se válela v bahně a chodila na déšť, kvůli tomu, že se mi líbilo být mokrá... to už někdo nevěděl, ale když ona přijela k nám na chatu, tak byl strašnej problém to, že na ní skočil pes s tlapkama od bahna, nebo že jsme šli přes pole, kde šlápla do louže a měla mokrou botu...
Tím chci říct, že i když bydlím ve městě tak se tak vůbec nechovám a i když ona bydlí na vesnici tak se chová tak trochu jako měšťačka, ale to si ona nepřipustí.

Můj názor na to je takovej, že i když někdo bydlí ve městě tak má třeba chatu nebo chalupu a vůbec se nemusí chovat tak jak si většina lidí myslí, ale naopak vesničan se může chovat jako měšťák.


Jakej na to máte názor vy?
Mějte se hezky :-)

girlandlife