Měšťačka nebo vesničanka ?!

1. srpna 2016 v 11:00
Ahoj všichni!!!!!!

Dnesk tu máme článek o tom, jak někteří lidé vidí to, jestli jste vesničanka nebo měšťačka.

Já sama s tím mám svoje zkušenosti.

Podělím se s vámi o jednu mou zkušenost a pak vám napíšu svůj názor na tohle posuzování jestli jste měšťačka nebo vesničanka.

Moje bývalá BFF kamáradka mne pořád před všema pomlouvala kvůli tomu, že jsem z města a ona z vesnice, tím pádem, že ona je lepší... Všem to podávala tak aby si všichni mysleli, že jsem namyšlená měšťačka, která strašně vyvádí kvůli tomu, když se zašpiní třeba od hlíny, nebo když například zmokne. Ale už jim neříkala to, že máme chatu, kde jsem z části vyrůstala, obklopená psama, králíkama a kočkama, kde jsem se válela v bahně a chodila na déšť, kvůli tomu, že se mi líbilo být mokrá... to už někdo nevěděl, ale když ona přijela k nám na chatu, tak byl strašnej problém to, že na ní skočil pes s tlapkama od bahna, nebo že jsme šli přes pole, kde šlápla do louže a měla mokrou botu...
Tím chci říct, že i když bydlím ve městě tak se tak vůbec nechovám a i když ona bydlí na vesnici tak se chová tak trochu jako měšťačka, ale to si ona nepřipustí.

Můj názor na to je takovej, že i když někdo bydlí ve městě tak má třeba chatu nebo chalupu a vůbec se nemusí chovat tak jak si většina lidí myslí, ale naopak vesničan se může chovat jako měšťák.


Jakej na to máte názor vy?
Mějte se hezky :-)

girlandlife
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama