Stojí kamarádka, za to abychom se kůli ní trápily?!

10. srpna 2016 v 11:00
Ahoj všichni!!!!

Chtěla bych se s vámi podělit o nepříjemnou věc co se týká mojí bývalé kamarádky a díky ní jsem zjistila, že i když si s někým nerozumíte, tak je lepší se nějak rozumě domluvit a nebo se vydat svojí vlastní cestou bez té dané osoby(v mém případě kamarádky).

Ze začátku jsme si skvěle rozuměly, ale časem to mezi náma začalo "skřípat", kamarádce se začalo úspěšně dařit mně změnit tak aby ona byla spokojená a moje osoba pro ni byla s nadsázkou "hračka". Po škole jsem nemohla zůstat chvíli se spolužákama a povídat si s nimi, ale musela jsem jít s ní... a všude ji doprovázet.
Časem se se mnou přestávali všichni kamarádi co jsem měla bavit, protože se jim nelíbilo moje chování, které se líbilo jen jí a ona mě dál měnila...
Protože jsem se bála, že se se mnou nikdo nebude chtít bavit, tak jsem to dál snášela asi třičtvrtě roku...
Potom jsme se začaly čím dál víc hádat, protože já jsem se začala chovat jinak a ne podle jejích představ a mezi tím mi všechny kamarádky se kterými jsem se seznámila říkali, ať se s ní už
nebavím, že se zbytečně trápím a začala jsem to slýchat čím dál častěji, až jsem se začala bavit s nikým jiným, sice jsem s ní kůli tomu absolvovala několik hádek, ale asi za měsíc jsem se od ní na trvalo odtrhla a i když jsem asi dva měsíce neměla žádnou nejlepší kamarádku, tak jsem si potom našla několik super kamarádek se kterými se bavím do teť a mají mě rády takovou jaká jsem a jsem neskutečně ráda, že jsem to dokázala překonat.

Takže pokud tímto někdo z vás prochází,tak se nebojte se tomu postavit a najít si někoho jiného, kdo vás bude mít rád takovou jaká doopravdy jste a netrapte se s nikým s kým vám to nefunguje.
Přeju hodně štěstí!

Mějte se hezky :-D

girlandlife
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama