Listopad 2016

Podzim

14. listopadu 2016 v 16:01 | girlandlife
Ahoj předem bych se vám chtěla omluvit za mou dlouhodobou neaktivitu, nebudu se nějak vymlouvat, ale poslední měsíc pro mě nebyl nejlepší, tak doufám, že to pochopíte.
V dnešním článku bych vám chtěla poradit s menšími problémy, které většinu z nás doprovází na podzim a taky vám říct co mám na podzimu naopak ráda :-)

Hlavním a asi i nejčastějším důvodem proč nemá moc z nás podzim rádo, je že se brzy stmívá a s tím je spojená častá únava, ale i proti tomu se dá částečně ubránit, já třeba každé ráno beru vitamín C a spoň já se potom cítím celý den lépe, taky si ráda občas napustím vanu se spoustou bublinek, ve které aspoň trochu zarelaxuju a aspoň na chvíli se zbavím i stresu.

Dálší věc je, že se podzimové počasí ne moc pozitivně podepisuje na našich rtech a na rukách, já se každý rok potýkám s tím, že mi neustále praskají koutky, proti tomu se dá taky částečně ubránit, mě třeba pomáhá vitamín B, ale doporučuju vám si často natírat rty a hlavně než jdete ven. A když už jsem na tom hodně zoufale tak poslední záchranou je, že si rty natírám medem.
Co se týče produktů tak jsem si letos velmi oblíbila jakýkoliv eos a hlavně balzám od manufaktury s bambuckým máslem a avokádovým olejem. Trápí mne i suché ruce a to mi přes noc zpraví krém od eos, kterej mimochodem krásně voní.
A teť k těm věcem které mám na podzimu ráda, sice jich je míň než těch které ráda nemám, ale i tak se o ně chci s vámi podělit.
Věcí na které se schodneme skoro všichni je, že podzim je asi jedno z nejvíce fotogenických ročních období a vzhledem k tomu, že focení miluju je to za mě velké plus! Dálší věcí je že se na podzim nosí moje oblíbené barvy jako je vínová a třeba kaki zelená.
A celkově si podzim ráda zpříjemňuju tím, že strašně ráda pálím svíčky jakéhokoliv druhu.
O podzimu by se dalo psát dlouho, ale tohle jsou takové hlavní věci které jsem sem chtěla uvést, tak doufám že se vám článek líbil a třeba i pomohl a těším se na vás zase u jiného článku!
Mějte se krásně!

girlandlife